Sindikalno obvestilo – 14. 3. 2020  —

Dragi pripadniki in simpatizerji robnih urbanih žanrov,

čez slab mesec smo načrtovali tretjo edicijo našega-vašega Sindikata odklonskih entitet in kot vidite, smo nanjo pripravljeni!

Očitno pa je »vrag vzel šalo« in jo je nam, ki smo humor vknjižili kot svojo glavno referenco, pošteno zagodel…

Letošnji program vam dajemo na prvo pokušino, ali nam ga bo med 14. in 19. aprilom uspelo izvesti, pa trenutno “ni v naši moči« (kot nepozabno ponavlja John Malkovich v Nevarnih razmerjih).

Odločitev je namreč prepuščena koronavirusu in povsem nepredvidljivim razmeram, v katerih smo se znašli tako lokalno kot globalno.

Glede na trenutno situacijo je sicer malo možnosti za izvedbo letošnje edicije v mesecu aprilu, končno odločitev o tem, ali bomo morali Sindikat 2020 odpovedati, pa vam sporočimo najkasneje do konca meseca marca.

Vaš Sindikat